Hürseda’ya Reklam Vermek İstemez misiniz?

Hürseda haber olarak 3. Yayın yılımıza yeni versiyonumuzla girmiş bulunmaktayız.

Çalışmalarımızın temelini hiç kuşkusuz ihlas ve samimiyet oluşturmaktadır. 3 yıldır hiçbir reklam ve benzeri geliri olmayan bu sitenin emeği ihlasa dayalıdır.

Sizlerde takdir edersiniz ki, daha hızlı, aktif, güncel haberleriyle geniş bir alana yayılması farklı ihtiyaçları beraberinde getiriyor. Amacımız dini inançlarını, dünya görüşleri olarak bilen siz değerli Müslüman halkımıza üzerimize düşen tarafıyla en güzel hizmeti ve paylaşımı yapmaktır. Bunun için de farklı projeler oluşturmamız gerekir. Bu plan ve projelerin hayata geçmesi için program ve elemana ihtiyaç vardır. Özellikle çok dil bilen eleman ihtiyacı acil önceliklerimiz arasındadır. Bu kaynakları oluştura bilmek için de maddi imkanların olması kaçınılmazdır.

Kısacası geliri olmayan sitemizin gideri fazlasıyla çoktur. Bu açığın kısmen de olsa kapanması için reklam almak zorundayız. Bu anlamda, siz değerli okurlarımızın uygun ölçüde olan reklamlarını bekliyoruz.

Hürseda hepimizin sitesidir. Her okuyucumuz hizmet anlamında bir temsilcimizdir. Öyle düşünüyor ve umuyoruz ki, reklam hususunda da temsiliyetimizi her yerde yaparlar.

Gazete Son Dakika RSS Hava Durumu twitter facebook
GÜNÜN RESMİ
-Yorumsuz-
-Yorumsuz-
ANKET
Mustazaflar Hareketinin Parti Kurmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
Anket
VİDEOLU HABERLER
Haber1
Nuh Eğitim Der Bayram Öncesi Yetimleri Sevindirdi
Nuh Eğitim Der, Şırnak Merkez ile Roboski'de bulunan Yetim ve İhtiyaç Sahibi ailelere Kurban Bayramı öncesi ayakkabı yardımında bulundu.
Haber1
Müslümanlara Verilen 205 Yıllık Ceza, Adana'da Kınandı
Akdeniz İnsani Hürriyetler ve İnanç Platformu; İslami STK üyelerine verilen 205 yıllık hapis cezasını düzenledikleri kitlesel basın açıklamasıyla protesto etti.
Haber1
Diyarbakır'da Kurban Bayramı Telaşı
Diyarbakır'da Kurban Bayramı telaşı kendini göstermeye başladı. Bayrama 2 gün kala alışveriş yoğunluğunun yaşandığı çarşı pazarlarda esnaf iş yokluğundan, müşteriler ise fiyat yüksekliğinden şikayetçiler.
Haber1
Avrupa Yetim Der Konya'da
Avrupa Yetim Der yetkilileri, yardım için çıktıkları Türkiye turunda Adana'dan sonra vardıkları nokta Konya oldu.
Haber1
Başbakan Erdoğan Van'da
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van il merkezi ile Erciş ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılan deprem konutlarının teslimi sebebi ile düzenlenecek anma etkinliklerine katılmak için Van'a geldi.
EN ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANAN HABERLER
Sitemiz Sadece İnternet Üzerinden Yayın Yapmaktadır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
hur-seda@hotmail.com   © 2008 - 2018   Tüm Hakları Saklıdır.