Ana SayfaGüncel
2012-10-23 13:37
Koman'a Hizbullah Cemaati Soruldu

Koman'a Hizbullah Cemaati Soruldu

Ergenekon davasında savunma tanığı olarak dinlenen eski Jandarma Genel Komutanı ve eski MİT'çi Teoman Koman, "Hizbullah örgütünün MİT tarafından kurulduğu iddiası doğru mu?" sorusuna bakın ne cevap verdi.
Paylaş | Facebook   | + Ο -
Yazdir

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasında tanık olarak dinlenen Teoman Koman, Hizbullah Cemaatinin devlet tarafından kurulduğu iddiasını ilk ortaya atan Doğu Perinçek’in sorularını cevapladı.

Doğu Perinçek'in "Hizbullah örgütünün MİT tarafından kurulduğu iddiası doğru mu?" sorusunu Koman, "Ona da saçma derim. Ben 1992 yılında MİT'ten ayrıldığımda herkes Hizbullah'ın ne olduğunu anlamaya çalışıyordu. Herkes dediğim Emniyet, Jandarma." diye cevapladı.

Koman, Hizbullah'ın korucularla birlikte eğitildiği iddialarına ilişkin bir bilgiye sahip olmadığını da söyledi.

Hatırlanacağı üzere Perinçek’in Aydınlık Grubu, Gülen Grubu ve PKK’ya yakın medya organları, Koman’ın bir dönem yaptığı açıklamaları çarpıtarak Hizbullah’ın devlet tarafından kurulduğunu iddia ediyorlardı. (Ajanslar / Hürseda Haber)
Yorum Ekle
EMİR HATAB
selam olsun hizbullah erlere
2012-10-23
selam olsun hizbullah işte devletin pkk dogu perincek ve gülen nin meydası bunu neden yazmıyorlar kaçıncıkez oldu bu cemmatin devlet tarafında kurulmadıgın söyleyen devletin derin yapılanması ile baglatın lı olan ve devletin kademsinde her adam bizi hizbullah cemmatin cözemedik diyor adamlar cemmatin içini bırakın dışına bile yaklaşamdılar ve devletle baglantısın yada jitemle baglantısın bulmadık diyorlar medya elerinde olmasıyla bunu istedikleri gibi yalan ve iftirayla hem türk hem kürt halkına sundular.. AMA ALLAH ŞÜKÜR BÜTÜN YALANLARI ORTAYA ÇIKIYOR SELAM OLSUN HİZBULLAH
cundullah
karlama zalim ve kukla düzenlerin yöntemidir
2012-10-23
teoman koman akıllıymış karalama iftira bu tür şeyler geçici tetbirlerdir ve eninde sonunda sahibini maskara eder

şeref sahibi hiç kimse iftira etmez çünkü eğer sizin şerefiniz varsa başkalrına duyduğunuz kinle, düşmalık olsun diye iftira etme alçaklığında bulunamazsınız
hiç şeref ve iftira bir arada olurmu

hangi psikoloğa giderseniz gidin itibarlı biri başkalarının itibarını zedelemek için iftirada bulunabiliyorsa bilinki o şahsın hayatında çok rezillikler vardır çünkü insan tabıatına aykırıdır şahsiyet sahibi bir insan düşmanı dahi olsa onun şahsına haysiyetine iftirada bulunamaz birilerine düşmanlık için en adi yöntem olan ve ancak tarihte nemrut firavun yahudiler veasrı saadet devrindede münafık ibni selülün kullandığı yöntem dir peki şu yedi milyar nufuslu dünyada bunları iyilikle yad eden biri varmı
aciziktir selin önünde durmaktır oysa gelen gelir önünde durursanız sizide yıkar götürür

dünyada hiç kimse yahudi kadar çalışmamıştır ama birikimleri her seferin çer çöp olmuştur

biriktirdikleri hazine ellerinde gitmesin ırkları yükselsin diye ve Allahın dini yaptıkları ırkçılığı faizi yasak ettiği için hz isa ya karşı çıktılar iftiralar ettiler hz yahyayı şehit ettiler ama ne oldu Allah Romayı başlarına musallat etti yuzlerce yıllık hazineleri yağma edildi toprakları talan edildi en önemliside çok sevdikleri canlarından oldular

ben tarihte karalama yoluyla bir yere gelenleri duymadım

mesela desenizki sömürgecilerin ömrünü uzattı

bence sömürgecilerin ömrünü kısaltı tüm sömürgelerinden oldular sonra kuklalarla bir sömürge halkası kurdular oda elllerinden gitti gidiyor yeni bir sömürü halkası kurmak istiyorlar oda çok kısa sürecek çünkü bu sömürü halkası akla aykırıdır sözde ılıman islamla yapmak istiyorlar oysa islam kuran ve sünnetle sapa sağlam ayaktadır ve kıyamete kadar böyle devam edecek belamlarla bir yere kadar insanları kandırırlar

bu gün insanların büyük çoğunluğu okur yazardır kuranı okuduklarında belmalara düşman olacaklar bu küfrün son nefesidir ve yanlış aldığı bir nefestir içeri alması gerekirken nefesini dışarı veriyor dışarı vermesi gerekirken içeri alıyor

inşallah çok kısa süre sonra Allah ın Arzında kafirlerin mağlubiyetleri ve müslümanların zaferleri görülecek öyle büyük zaferlerki dünyanın her tarafında tüm kıtalarda bedirler hendekler fetihler görülecek tebüklerle münafıklar ayıklanacak gerçi daha bügünden ayıklanmaya başladılar
Kategoriye Ait Diğer Haberler
Haber1
Havalimanında Bayram Yoğunluğu
Kurban Bayramı tatilinde yoğunluk sebebiyle havayolu şirketleri ek sefer düzenledi.
Haber1
MİT Görevlileri İçin Soruşturma Talebi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, farklı kimlik bilgileriyle dinleme kararı aldıkları iddia edilen MİT görevlileri hakkında soruşturma başlatılması amacıyla Başbakanlık'tan izin istedi.
Haber1
Tekstilkent İçin Yakında İlk Kazma Vurulacak
Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere dün Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Van'a gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Edremit TOKİ ve Tekstilkentin yapılacağı alanda incelemelerde bulundu.
Haber1
MİNHAP'tan Bayram Mesajı
Marmara insani Hak ve Özgürlükler Platformu (MİNHAP) bayram mesajı yayımladı. Yayımlanan bayram mesajında tüm Müslümanların bayramı tebrik edilerek "Bu bayramın ümmetin vahdetine vesile olmasını rabbimizden dileriz" denildi.
Haber1
Sevinç ve Acıyı Bir Arada Yaşıyoruz
Diyanet İşleri Başkanı Görmez, bayram sevincinin. Suriyeli sığınmacılarla paylaşılmasını istedi, ''Terör fitnesinin de ortadan kalkması için dua edelim'' dedi.
Haber1
Kuran Kursu Öğrenciler' den Örnek Davranış
Mersin'in Tarsus ilçesinde Kırklarsırtı Fatih Camisi Kuran kursu öğrencileri aralarında para toplayarak, yoksul ve bedensel engelli olan iki arkadaşlarına kurbanlık koç hediye etti.
Haber1
TESÇAĞ'dan Bayram Mesajı
Tesettüre Çağrı Platformu(TESÇAĞ) yayımladığı bayram mesajı ile tüm Müslümanların bayramını kutlarken bayram nedeniyle bir dizi tavsiyelerde bulundu.
Haber1
Kınalı Koçlarla Yetim ve Öksüzlerin Bayram Sevinci
Seydişehir Kaymakamlığınca hayırsever vatandaşların desteği ile alınan 100 Koç, kurdelelerle süslenerek ve kına yakılarak yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere teslim edildi.
Haber1
Kurban Satıcıları Fiyattan Yana Dertli
Türkiye'nin ve Mersin'in çeşitli il ve ilçelerinden satmak için hayvanlarını Mersin şehir merkezine getiren hayvan sahipleri, fiyatların geçen sene ile aynı olmasından dolayı dertli.
Haber1
Tutuklanan 60 Kişi Serbest Bırakıldı
Kuveyt'te geçtiğimiz hafta hükümeti protesto etmek amacıyla gösteri yaptıkları için tutuklanan 60 kişi serbest bırakıldı
Haber1
Trafik Kazası: 3 Ölü, 6 Yaralı
Mersin'in Tarsus ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 6 kişi de yaralandı.
Haber1
Mustazaflar Cemiyeti'nden Kurban Bayramı Mesajı
Mustazaflar Cemiyeti Genel Merkezi, tüm dünya Müslümanlarının zulüm ve esaretten kurtulduğu, dünya Mustazaflarının haklarına kavuştuğu ve mazlumların zulümden kurtulduğu bayramlar temennisi ile tüm Müslümanların Kurban Bayramı tebrik edildi.
Haber1
Mahkeme Başkanı: Tolon'dan Ne Bekliyordunuz?
Ergenekon Davası'nda bugün, sanıklardan emekli Orgeneral Hurşit Tolon'un savunma tanığı olarak gösterdiği Adli Tıp Uzmanı Prof.Dr.Sevil Atasoy dinlendi...
Haber1
Başbakan Erdoğan Van'da
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van il merkezi ile Erciş ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılan deprem konutlarının teslimi sebebi ile düzenlenecek anma etkinliklerine katılmak için Van'a geldi.
Haber1
Manisa'da Kurban Satış ve Kesim Yerleri Belirlendi
Manisa Belediyesi yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle kentte kurban kesilecek ve satılacak yerleri belirledi.
Haber1
CHP'nin Hapishane Raporu
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin önümüzdeki günlerde açıklayacağı ‘Hapishaneler Raporu’nun içeriğiyle ilgili bazı açıklamalar yaptı.
Haber1
Polisten İğrenç Teklif!
Türkiye tarihinde kara bir leke olarak duran 90'lı yılların uygulamaları Adana'nın ardından Konya'da cereyan ediyor. Konya'da bin bir kılığa girerek İslami STK'ların müdavimlerine yanaşan üç polis, Muhbirlik teklifinde bulunarak komplolar peşinde oldukları ortaya çıktı.
Haber1
Koman'a Hizbullah Cemaati Soruldu
Ergenekon davasında savunma tanığı olarak dinlenen eski Jandarma Genel Komutanı ve eski MİT'çi Teoman Koman, "Hizbullah örgütünün MİT tarafından kurulduğu iddiası doğru mu?" sorusuna bakın ne cevap verdi.
Haber1
Sel Suları Kırklareli'de Can Aldı
Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesine bağlı Büyükkarıştıran beldesinde etkili olan yağmur nedeniyle meydana gelen selde 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda ev ve işyeri sular altında kaldı.
Haber1
Başbakan Erdoğan'ın Kur'an Okuyuşuna Tam Not
Mısırlı 'kurra' hafızlar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Kur'an-ı Kerim okuyuşuna tam not verdi.
Gazete Son Dakika RSS Hava Durumu twitter facebook
GÜNÜN RESMİ
-Yorumsuz-
-Yorumsuz-
ANKET
Mustazaflar Hareketinin Parti Kurmasını Nasıl Değerlendiriyorsunuz?
Anket
VİDEOLU HABERLER
Haber1
Nuh Eğitim Der Bayram Öncesi Yetimleri Sevindirdi
Nuh Eğitim Der, Şırnak Merkez ile Roboski'de bulunan Yetim ve İhtiyaç Sahibi ailelere Kurban Bayramı öncesi ayakkabı yardımında bulundu.
Haber1
Müslümanlara Verilen 205 Yıllık Ceza, Adana'da Kınandı
Akdeniz İnsani Hürriyetler ve İnanç Platformu; İslami STK üyelerine verilen 205 yıllık hapis cezasını düzenledikleri kitlesel basın açıklamasıyla protesto etti.
Haber1
Diyarbakır'da Kurban Bayramı Telaşı
Diyarbakır'da Kurban Bayramı telaşı kendini göstermeye başladı. Bayrama 2 gün kala alışveriş yoğunluğunun yaşandığı çarşı pazarlarda esnaf iş yokluğundan, müşteriler ise fiyat yüksekliğinden şikayetçiler.
Haber1
Avrupa Yetim Der Konya'da
Avrupa Yetim Der yetkilileri, yardım için çıktıkları Türkiye turunda Adana'dan sonra vardıkları nokta Konya oldu.
Haber1
Başbakan Erdoğan Van'da
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Van il merkezi ile Erciş ilçesinde TOKİ tarafından yaptırılan deprem konutlarının teslimi sebebi ile düzenlenecek anma etkinliklerine katılmak için Van'a geldi.
EN ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANAN HABERLER
Sitemiz Sadece İnternet Üzerinden Yayın Yapmaktadır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.
hur-seda@hotmail.com   © 2008 - 2018   Tüm Hakları Saklıdır.